Slide 1

Zabiegi w kriokomorze

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z zabiegów krioterapii w naszym Szpitalu,
które wykonujemy także dla Pacjentów ambulatoryjnych.

Slide 1

Rehabilitacja ogólnoustrojowa

Szukasz kompleksowej opieki dla swoich bliskich?
Chcesz jak najszybciej wrócić do aktywności?

Slide 1

Rehabilitacja neurologiczna

Wspieramy Twój powrót do pełnej sprawności

Slide 1

Rehabilitacja domowa

Potrzebujesz wsparcia w opiece nad bliskimi w domu?
Wymagasz opieki domowej?

PlayPause
previous arrow
next arrow

Rehabilitacja ogólnoustrojowa

Świadczenia udzielane są przez 6 dni w tygodniu w cyklach przed- i popołudniowych, średnio 5 zabiegów dziennie dla każdego świadczeniobiorcy.

Skierowanie na rehabilitację ogólnoustrojową wystawia lekarz:

 • oddziałów urazowo-ortopedycznych,
 • chirurgicznych,
 • neurochirurgicznych,
 • neurologicznych,
 • reumatologicznych,
 • chorób wewnętrznych,
 • ginekologicznych,
 • urologicznych,
 • kardiologicznych,
 • geriatrycznych;

a w przypadku zaostrzeń chorób przewlekłych przez lekarza:

 • poradni rehabilitacyjnej,
 • urazowo- ortopedycznej,
 • neurologicznej,
 • reumatologicznej.

Czas trwania rehabilitacji ogólnoustrojowej dla jednego świadczeniobiorcy wynosi do 6 tygodni, średnio 5 rodzajów zabiegów dziennie u każdego świadczeniobiorcy.

Ostatecznej kwalifikacji do rehabilitacji ogólnoustrojowej w warunkach stacjonarnych dokonuje lekarz oddziału rehabilitacyjnego, po ocenie stanu zdrowia i na podstawie aktualnej dokumentacji medycznej, w dniu przyjęcia na oddział.

Rehabilitacja ogólnoustrojowa dedykowana jest w szczególności pacjentom cierpiącym z powodu różnych dolegliwości ze strony układu ruchu. Dzięki niej mogą zdecydowanie łatwiej i szybciej powrócić do pełni sprawności sprzed urazu. Dużym zainteresowaniem od wielu lat cieszy się rehabilitacja ogólnoustrojowa na NFZ, z której korzystają między innymi pacjenci w podeszłym wieku, a także osoby po różnego rodzaju urazach. Popularność zyskują nie tylko gabinety znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania pacjentów, ale także ośrodki oferujące rehabilitację ogólnoustrojową. Osoby, które na mapie Polski poszukują właśnie takiego miejsca, serdecznie zapraszamy do naszego Szpitala Rehabilitacyjnego w Popielówku. To miejsce, w którym można spotkać wysokiej klasy specjalistów, zawsze gotowych do niesienia pomocy pacjentom.

Krioterapia ogólnoustrojowa

Szpital PJ-MED w Popielówku dysponuje nowoczesną kriokomorą.
Działanie temperatur kriogenicznych stosowanych ogólnoustrojowo wywołuje w organizmie człowieka wiele korzystnych reakcji fizjologicznych.

Rehabilitacja ogólnoustrojowa na NFZ

Nasz oddział rehabilitacji ogólnoustrojowej w górach to miejsce przyjazne wszystkim pacjentom poszukującym fachowej opieki, nowoczesnego sprzętu oraz optymalnych warunków, sprzyjających powrotowi do zdrowia. Świadczymy szeroki zakres profesjonalnych usług, współfinansowanych przez NFZ. Na kompleksową rehabilitację ogólnoustrojową oraz fizjoterapię do naszego szpitala zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy uzyskali stosowne skierowanie od swojego lekarza.

Szpital z rehabilitacją ogólnoustrojową w Popielówku

Usługi naszej specjalistycznej placówki są w szczególności kierowane do osób wymagających stacjonarnej rehabilitacji ogólnoustrojowej ze wskazań ortopedycznych. Zajmujemy się między innymi pacjentami:

 • z chorobą zwyrodnieniową,
 • po urazach,
 • po zabiegach i operacjach,
 • cierpiących na schorzenia przewlekłe, neurologiczne i reumatologiczne.

Do dyspozycji naszych pacjentów jest wykwalifikowana kadra, nowocześnie wyposażone gabinety i sale ćwiczeń, a także komfortowe pokoje. Dbamy o doskonałe warunki, a także komfort osób, które nas odwiedzają.

Najlepsza rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych

Świadczenia gwarantowane, realizowane w warunkach stacjonarnych, udzielane świadczeniobiorcom, którzy ze względu na kontynuację leczenia wymagają stosowania kompleksowych świadczeń rehabilitacyjnych oraz całodobowego nadzoru lekarskiego i pielęgniarskiego.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych (na NFZ) musi być bezwarunkowo dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. Tą zasadą kierujemy się w naszej codziennej pracy. Osoby odwiedzające nasz szpital mogą liczyć na fachową obsługę oraz pełną empatii i wyrozumiałości kadrę. Niewątpliwą zaletą naszego ośrodka jest także jego położenie u podnóża Karkonoszy. Piękna okolica korzystnie wpływa na pacjentów, pozwala się wyciszyć, odpocząć i zregenerować. Ponadto wzmacnia pozytywne efekty rehabilitacji ogólnoustrojowej.

Skip to content