Slide 1

Zabiegi w kriokomorze

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z zabiegów krioterapii w naszym Szpitalu,
które wykonujemy także dla Pacjentów ambulatoryjnych.

Slide 1

Rehabilitacja ogólnoustrojowa

Szukasz kompleksowej opieki dla swoich bliskich?
Chcesz jak najszybciej wrócić do aktywności?

Slide 1

Rehabilitacja neurologiczna

Wspieramy Twój powrót do pełnej sprawności

Slide 1

Rehabilitacja domowa

Potrzebujesz wsparcia w opiece nad bliskimi w domu?
Wymagasz opieki domowej?

PlayPause
previous arrow
next arrow

Rehabilitacja kolana

Kolano należy do największych, a także najbardziej narażonych na różnego rodzaju kontuzje stawów. W procesie powrotu do formy nieocenioną pomoc stanowi rehabilitacja kolana, prowadzona przez specjalistę. Zaleca się ją nie tylko po różnego rodzaju zabiegach i operacjach (np. rehabilitacja po artroskopii lub endoprotezie kolana), ale także w przypadku kontuzji. W Szpitalu Rehabilitacyjnym w Popielówku oferujemy profesjonalną rehabilitację stawu kolanowego współfinansowaną przez NFZ. Zapraszamy do wyboru naszej placówki!

Rehabilitacja po urazach i operacjach kolana

Współczesny styl życia sprzyja powstawaniu różnych problemów z kolanami. Coraz częściej nie tylko starsze, ale także młode osoby dotykają urazy, kontuzje, jak i choroby tego stawu. W naszym szpitalu jesteśmy w stanie pomóc każdemu, bez względu na to, ile ma lat! Jeżeli lekarz uzna, że pacjent wymaga specjalistycznej rehabilitacji, zapraszamy do naszego szpitala. Dzięki terapii możliwe jest między innymi:

  • zmniejszenie dolegliwości bólowych,
  • zwiększenie zakresu ruchów,
  • wzmocnienie mięśni,
  • przywrócenie prawidłowej długości mięśni.

Wskazania do rehabilitacji

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważną rolę w ludzkim organizmie odgrywają kolana. Dla dobra pacjenta rehabilitacja kolana powinna rozpoczynać się jak najszybciej po przebytej operacji, doznanym urazie lub kontuzji. W naszym szpitalu pacjenci mogą poddać się:

  • rehabilitacji po artroskopii kolana,
  • rehabilitacji po endoprotezie kolana (alloplastyce stawu kolanowego),
  • rehabilitacji po skręceniu kolana i urazach innego rodzaju,
  • rehabilitacji w chorobie zwyrodnieniowej.

Terapię każdorazowo przeprowadza doświadczony rehabilitant, dopasowując ją do potrzeb pacjenta. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie optymalnych efektów. W zależności od potrzeb terapeuta dobiera najodpowiedniejsze postępowanie w danym przypadku.

Zapraszamy do Popielówka

Pacjenci z każdego zakątka Polski, którzy uzyskali skierowanie na rehabilitację kolana, mogą skorzystać z usług naszego szpitala. Mamy ogromne doświadczenie – każdego dnia pomagamy w powrocie do pełni sił wielu pacjentom. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Skip to content