Rehabilitacja ogólnoustrojowa

Szukasz kompleksowej opieki dla swoich bliskich?
Chcesz jak najszybciej wrócić do aktywności?

Rehabilitacja neurologiczna

Wspieramy Twój powrót do pełnej sprawności

Rehabilitacja domowa

Potrzebujesz wsparcia w opiece nad bliskimi w domu?
Wymagasz opieki domowej?

PlayPause
next arrow

Z przyjemnością informujemy, że od maja 2021 roku przystąpiliśmy do Programu realizacji świadczeń z zakresu rehabilitacji pacjentów po przebytej chorobie COVID-19, wprowadzonego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Program ten zdecydowanie poprawia dostępność rehabilitacji dla wszystkich, których dotknęła COVID-19 i potrzebują pomocy przy rekonwalescencji i powrocie do pełnego zdrowia.

Celem rehabilitacji jest poprawa sprawności oddechowej, wydolności wysiłkowej i krążeniowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcia zdrowia psychicznego.

Jeżeli jesteś po przechorowaniu COVID-19, do 6 miesięcy od zakończenia tego leczenia masz prawo do rehabilitacji na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (np. lekarza POZ, lekarza specjalisty z poradni lub oddziału szpitalnego).

Rehabilitacja będzie trwała maksymalnie do 6 tygodni, a przy kwalifikacji do niej konieczne jest dostarczenie:

• Skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Badania RTG klatki piersiowej i EKG wykonanych po zakończeniu ostrej fazy choroby,
  • aktualnej morfologii,
  • OB,
  • CRP.

Zapraszamy do Szpitala Rehabilitacyjnego w Popielówku, gdzie uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby, dobierzemy zestaw zabiegów oraz ich intensywność, odpowiednią do Twoich aktualnych możliwości. Pomożemy Ci w powrocie do zdrowia i podniesieniu Twojej wydolności.

Na cały czas udzielania świadczeń rehabilitacyjnych wystawiamy zwolnienie lekarskie.

Zapraszamy do kontaktu: